Duszpasterze

Proboszcz:

  • Ks. kanonik Jan Lesiński – 1.11.1990 do chwili obecnej

Wikariusz:

  • ks. Przemysław Zgórecki – od 1. 09. 2018

  • ks. Tomasz Ibsz – 25. 08. 2017 – 30. 06. 2018
  • Ks. Damian Pruss – 25.08.2014 r. do 25. 08. 2017
  • ks. Adrian Urbaniak – 25. 08. 2012 r. do 25. 08. 2014
  • Ks. Sławomir Krzeszewski – 25.08.2008 do 01.08.2012
  • Ks. Tomasz Ren – 25.08.2006 do 25.08.2008
  • Ks. Marcin Jałoszyński – 25.08.2004 do 25.08.2006
  • Ks. Franciszek Sikora – 25.08.2003 do 25.08.2004
  • Ks. Robert Korbik – 25.08.2000 do 25.08.2003
  • Ks. Krzysztof Amborski – 1.10.1996 do 25.08.2000
  • Ks. Przemysław Gembiak – 1.07.1992 do 1.10.1996