Zmartwychwstanie Pańskie

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

1. 04. 2021 r.

Szanowni Goście, Drodzy Parafianie!

Potrzebujemy małych i większych nadziei, które dzień po dniu podtrzymują nas w drodze. Jednak bez wielkiej nadziei, która musi przewyższać pozostałe, są one niewystarczające. Tą wielka nadzieją może być jedynie Bóg, który ogarnia wszechświat.

Siostry i bracia! Zmartwychwstanie Jezusa daje nam możliwość trwania w Jego Miłości. Jest gwarancją, że istnieje życie, które jest prawdziwym życiem. Chrystusa Pan zmartwychwstał. Alleluja.

Szczęść Boże.

1. Msze św. w niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w Poniedziałek Wielkanocny są w porządku niedzielnym           tj. o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 i o 18.00. Taca z poniedziałku przeznaczona na KUL, Wydział Teologiczny             w Poznaniu i szkoły katolickie.

1. W Poniedziałek Wielkanocny możliwość przyjęcia Komunii św. o godz. 14.00, 15.00, 16.00 i o 17.00.

1. Odwiedziny chorych i starszych Parafian z Komunią św. w sobotę od godz. 9.00.

1. W piątek z racji Oktawy wielkanocnej nie obowiązuje wstrzemięźliwość od potraw mięsnych.

1. W tym tygodniu pierwsza sakramentalna spowiedź św. dzieci pierwszokomunijnych według podanego planu.

1. Przyszła niedziela jest Niedzielą Miłosierdzia Bożego. Jest to również początek Tygodnia Miłosierdzia. Przed kościołem zbierać będziemy ofiary do puszek na Caritas Archidiecezjalną.

Sąsiednia nasza parafia na osiedlu Sobieskiego obchodzi swoje święto patronalne. Suma odpustowa o godz. 15.00.