Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

1. 11. 2020 r.
  2. Tydzień zwykły
  1. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się adwent i nowy rok liturgiczny i duszpasterski

1. Tradycyjnie w pierwszą niedzielę adwentu zbierać będziemy trwałą żywność pod hasłem „Kilogram dla potrzebujących”. Dary te będzie można składać w salce.

1. W środę 25 listopada szczególna modlitwa do Dzieciątka Jezus o godz. 18.00 w intencjach:
  • w intencji rodziców oczekujących dziecka
  • w intencji poczętych dzieci i ich rodziców
  • w intencji małych dzieci

Serdecznie zapraszamy.

• we wtorek św. męczenników Wietnamu

1. Opłatki wigilijne z życzeniami rozprowadzamy tylko przy kościele. Są już do nabycia.

1. Rozprowadzamy Świece Wigilijne Caritas. Ofiara za dużą świecę 15 zł, a za małą 7 zł. Dodatkowe ofiary przekażemy do caritas parafialnej.

Dnia 29 listopada, w pierwszą niedzielę Adwentu rozpoczynają się „Ogólnopolskie Rekolekcje Oddanie33”. Są to 33 dniowe rekolekcje przygotowujące do aktu oddania się Panu Jezusowi przez Maryję.

Ks. Abp Stanisław Gądecki będzie przewodniczył Mszy świętej inauguracyjnej wydarzenie, która odbędzie się 29 listopada, o godz. 10:00 w katedrze poznańskiej. Rekolekcje będą również emitowane w Radiu Emaus w terminie od 29.11 do 31.12 – od poniedziałku do piątku o godz. 5.40 oraz 18.40, a w sobotę i niedzielę o godz. 6.40 oraz 15.10. Rekolekcje są konkretną propozycją formacji duchowej parafian na czas Adwentu i trwającej peregrynacji Ikony Jasnogórskiej.

Wszystkie informacje oraz materiały można znaleźć na stronie: ww.oddanie33.pl