Ogłoszenia – 9. 06. 2019 r.

Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. 06. 2019 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe w naszym kościele jest po wieczornej Mszy św.

1. Jutro, w poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 16.30 i o 18.00.

Sąsiednia nasza parafia na os. Wł. Jagiełły obchodzi swoje święto patronalne ku czci Matki Odkupiciela. Suma odpustowa o godz. 18.00.

1. Przyszła niedziela jest niedzielą Najświętszej Trójcy.

1. Poradnia przedmałżeńska w lipcu i w sierpniu będzie zamknięta.

1. Serdecznie zapraszamy członków Wspólnoty Żywego Różańca na spotkanie w środę.

• w poniedziałek NMP Matki Kościoła
  • we wtorek św. Barnaby, ap.
  • w czwartek Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • w piątek bł. Michała Kozala, bp. i m.

1. Biuro parafialne:
  • w poniedziałek nieczynne
  • w środę od godz. 16.00 do 17.30
  • w piątek od godz. 9.00 do 10.00

1. Dzisiaj przed kościołem zbieramy ofiary na KUL, Wydział Teologiczny w Poznaniu i szkoły katolickie.

1. Prasa katolicka jest wystawiona z tyłu kościoła na regale. Należność wrzucamy do skarbonki przy regale.

10. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o odbiór deklaracji. Wypełnioną deklarację i pierwszą wpłatę w wysokości 500 zł składamy do połowy czerwca