Ogłoszenia – 6. 06. 2021

Niedziela 10. zwykła  ~ 6. 06. 2021 r.

1. Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy każdego dnia po wieczornej Mszy św.

1. W oktawie Bożego Ciała – od poniedziałku do czwartku Msza św. z procesją wokół kościoła o godz. 18.00.

1. W piątek 11 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to Światowy Dzień Modlitw              o Uświęcenie Kapłanów.

Msza św. w naszym kościele z procesją wokół kościoła o godz. 18.00.

Centralne uroczystości dla miasta Poznaniu rozpoczną się Mszą św.  o godz. 19.00 w kościele Najświętszego Serca Jezusa   i św. Floriana na Jeżycach i następnie procesja pod Poznańskie Krzyże. Serdecznie zapraszamy.

W tym dniu z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

1. Ksiądz Arcybiskup przedłużył czas Wielkanocnej Komunii św. do 14 września.

• we wtorek św. Jadwigi, królowej
  • w czwartek bł. Bogumiła, bp., patrona Archidiecezji
  • w piątek Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • w sobotę Niepokalanego Serca NMP

1. Przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na KUL, Wydział Teologiczny w Poznaniu i szkoły katolickie naszej archidiecezji.