Ogłoszenia 2.n. po NP

Niedziela 2. po Narodzeniu Pańskim

1. 01. 2021 r.

1. W środę obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Jest to również Światowy Dzień Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny.  Porządek Mszy św. niedzielny. Jest to święto nakazane i mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św.                                                                 Święcenie kredy i kadzidła podczas każdej Mszy św.  Wieczorna Msza św. we wtorek jest już z uroczystości.

1. Poradnia przedmałżeńska w styczniu nieczynna.

1. Porządek Mszy św.:
  • w niedziele i Trzech Króli o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 i o 18.00
  • w pozostałe dni tygodnia o godz. 8.00 i 18.00

1. Biuro parafialne:
  • w poniedziałek od godz. 19.00 do 20.00
  • w piątek od godz. 9.00 do 10.00

1. Spotkanie z dorosłymi, którzy przygotowują się do bierzmowania będzie w poniedziałek o godz. 20.00.

1. Odwiedziny kolędowe: Ze względu na obostrzenia sanitarne kolęda w naszej parafii będzie na indywidualne zaproszenie.

Można zgłaszać się po każdej Mszy św. w zakrystii, lub telefonicznie lub internetowo (wygodniej będzie umówić się telefonicznie).

1. Transmisja Mszy św. o godz. 11.00 na stronie parafialnej facebooku „Narodzenie Pańskie”.