Ogłoszenia – 13. n. z.

Niedziela 13. zwykła  ~  28. 06. 2020 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele jest po wieczornej Mszy św.

1. W tym tygodniu przypada I Piątek miesiąca:
  • Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 16.00 do 18.00
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od godz. 16.00 do 18.00
  • Msza św. w I Piątek o godz. 8.00 i 18.00
  • Msza św. i nabożeństwo I Soboty w sobotę o godz. 8.00
  • Odwiedziny chorych i starszych Parafian w sobotę od g. 9.00

1. Spotkanie wszystkich chórzystów w poniedziałek o godz. 20.00. Serdecznie zapraszamy.

1. Prezydent Miasta Poznania zawiadamia o przystąpieniu do modernizacji ewidencji gruntów i budynków w zakresie budynków i lokali położonych na obszarze miasta Poznania w obrębach ewidencyjnych: Strzeszyn i Piątkowo. A więc dotyczy to naszego osiedla. Szczegóły w gablocie.

• w poniedziałek św. app. Piotra i Pawła
  • w piątek św. Tomasza, ap.

1. Porządek Mszy św. w lipcu i sierpniu będzie zmieniony.

Msze św. od przyszłej niedzieli będą o godz. 8.00, 10.00, 12.00 i o 20.30.

W tygodniu bez zmian, czyli o godz. 8.00 i 18.00.

1. Poradnia przedmałżeńska w lipcu i sierpniu będzie zamknięta.

1. Nasz ksiądz wikariusz został Doktorem Nauk Humanistycznych w Zakresie Filozofii. Jego praca doktorska pt. Czasowość eschatologiczna jako transcendentalny horyzont „Pytania o bycie”. Hermeneutyka liturgii Jean – Yves Lacoste’a.