Ogłoszenia – 11. n. zwykła

Niedziela 11. zwykła  ~  14. 06. 2020 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w naszym kościele jest po wieczornej Mszy św.

1. W „oktawie” Bożego Ciała – w poniedziałek, wtorek, środę i czwartek Msza św. z procesją o godz. 18.00.

W tym roku nie będzie wspólnej procesji z parafią na Śmiałego.

1. W piątek, 19 czerwca przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z procesją wokół kościoła      o godz. 18.00.

Jest to Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenia Kapłanów.

W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Centralne uroczystości dla miasta Poznania rozpoczną się Mszą św.   o godz. 18.00 w kościele pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana na Jeżycach i następnie procesja pod Poznańskie Krzyże. Serdecznie zapraszamy.

1. Spotkanie pielgrzymów mających udać się do Ziemi Świętej w terminie

od 8 do 15 listopada odbędzie się w środę 17 czerwca o godz. 19.15.

Dla pielgrzymów z terminu od 18 – 25 lutego odbędzie się w czwartek  o godz. 19.15.

• środa św. br. Alberta Chmielowskiego, zak.
  • piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • sobota Niepokalanego Serca NMP

1. Transmisja z naszego kościoła obejmuje Mszę św. w niedziele o godz. 9.30.

1. Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na KUL, Wydział Teologiczny i szkoły katolickie.