Nowy rok 2020

Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

Światowy Dzień Modlitw o Pokój

  1. 01. 2021 r.

 

 

Przyjmijcie Boże błogosławieństwo w Nowym Roku. Życzymy głębokich spotkań z Bogiem i ludźmi. Dobrego czasu wyciszenia i spojrzenia w siebie. Umocnienia wiary, pogłębienia nadziei i doświadczenia miłości. Jest to wyjątkowy czas, czas szukania, czas zmagań, czas pandemii koronawirusa.

Miłość płynąca od Nowonarodzonego Jezusa niech rozświetla każdy dzień 2021 r. Szczęść Boże.

 

 

  1. Dzisiaj Nowy Rok, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Jest to Światowy Dzień Modlitw o Pokój.              Msze św. w porządku niedzielnym. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

 

  1. W tym tygodniu I Piątek miesiąca:
  • Msza św. i nabożeństwo I Soboty w sobotę o godz. 8.00
  • odwiedziny chorych i starszych parafian w sobotę od godz. 9.00

 

  1. W kalendarzu liturgicznym tego tygodnia:
  • w piątek Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

               nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

  • w sobotę św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu, bpp. i ddK.

 

  1. Transmisja Mszy św. o godz. 11.00 na stronie parafialnej facebooku „Narodzenie Pańskie”