Niedziela 6. NW

Niedziela 6. Wielkanocna – 26. 05. 2019 r.

Dzień Matki

1. Nabożeństwo majowe w naszym kościele:
  • każdego dnia po wieczornej Mszy św. – ok. 18.30
  • od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 20.30

1. Sobota 1 czerwca obejmuje:
  • Dzień Dziecka
  • w katedrze święcenia prezbiteratu
  • jest to pierwsza sobota miesiąca. Msza św. i nabożeństwo ku czci Niep. Serca Maryi o godz. 8.00
  • odwiedziny chorych i starszych Parafian w sobotę od g. 9.00

1. Przyszła niedziela jest niedzielą Wniebowstąpienia Pańskiego.

1. Osoby zapisane na pielgrzymkę do Ziemi Świętej prosimy o odbiór deklaracji. Wypełnioną deklarację i pierwszą wpłatę w wysokości 500 zł składamy do połowy czerwca.

1. Wspólnota Żywego Różańca organizuje w sobotę 8 czerwca o godz. 11.00 mecz piłki nożnej o puchar ks. Proboszcza. Do wspólnej zabawy zachęcamy wszystkich chętnych chłopców naszej parafii.

Zapisy u ks. Wikariusza po każdej Mszy św. (do przyszłej niedzieli włącznie). Rodziców, rodzeństwo i znajomych zapraszamy do wspólnego kibicowania.

• w środę św. Urszuli Ledóchowskiej, dz., patronki Archidiecezji
  • w piątek święto Nawiedzenie NMP
  • w sobotę św. Justyna, m.

jest to również Dzień Dziecka

1. Prasę katolicką, którą rozprowadzamy przy parafii będzie się w nią można zaopatrzyć samemu. Jest wystawiona z tyłu kościoła na regale. Należność wrzucamy do skarbonki przy regale.