Niedziela 4 W.

Niedziela 4. Wielkanocna – 12. 05. 2019 r.

Światowy Dzień Modlitw o Powołania.

1. Nabożeństwo majowe w naszym kościele:
  • każdego dnia po wieczornej Mszy św. – ok. 18.30
  • od poniedziałku do piątku włącznie o godz. 20.30

1. W czwartek próba dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 16.45. Spowiedź św. w sobotę o godz. 9.00.

1. Pierwsza Komunia św. w naszej parafii dla 27. dzieci w przyszłą niedzielę o godz. 12.15.

1. Rocznica pierwszej Komunii św. będzie w sobotę 25 maja o godz. 15.00.

1. Organizujemy pielgrzymkę do Ziemi Świętej w marcu przyszłego roku. Wylot z Poznania i dlatego zgłoszenia chętnych do końca czerwca.
  2. W przyszłą niedzielę gościć będziemy kleryków Arcybiskupiego Seminarium Duchownego. Po Mszach św. zbierać będą ofiary na seminarium.
  3. Katecheza chrzcielna dotycząca rodziców spodziewających się dziecka czy zaraz po jego urodzeniu oraz chrzestnych odbędzie się w środę o godz. 19.00 w salce. Trzecia katecheza po zgłoszenia dziecka do chrztu.
  4. Serdecznie zapraszamy młodzież, która przyjęła sakrament bierzmowania

w miniony czwartek na Mszę św. dziękczynną w poniedziałek o godz. 18.00.

• we wtorek św. Macieja, ap.
  • w czwartek św. Andrzeja Boboli, pr. i m., patrona Polski.

11. W sobotę 18 maja rozpoczyna się peregrynacja obrazu NMP Częstochowskiej w naszej Archidiecezji. Uroczystości powitania będą w parafii Nawiedzenia NMP na Ratajach. Początek już o godz. 10.00. Msza św. o godz. 12.00. Serdecznie zapraszamy do udziału.

12.  Prasę katolicką, którą rozprowadzamy przy parafii będzie się w nią można zaopatrzyć samemu. Jest wystawiona   z tyłu kościoła na regale. Należność wrzucamy do skarbonki przy regale.