Kolęda 2019 -2020

 

                            KOLĘDA  2019/2020

 

         proboszcz: Batorego 35 – 55

Batorego 64 – 82

         wikariusz: Batorego 1 – 13

Batorego 29 – 34

 

Nie będzie kolędy: Batorego 14 – 28

Batorego 57 – 59

ul. Braille’a

ul. Opieńskiego

 

 

Sobota 28 grudnia 2019 r. godz. 13.00

– blok nr 35 i 37

– blok nr 1 wejście ABCD

……………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela 29 grudnia 2019 r. godz. 14.00

– blok nr 36 wejście ABCD

– blok nr 1 wejście EFGH

……………………………………………………………………………………………………………………….

Poniedziałek  30 grudnia 2019 r. godz. 16.00

– blok nr 36 wejście EFGH

– blok nr 2 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Czwartek 2 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 38 wejście ABC

– blok nr 2 wejście DEF

……………………………………………………………………………………………………………………….

Sobota 4 stycznia 2020 r. godz. 13.00

– blok nr 38 wejście DEF, blok nr 39 wejście A

– blok nr 3 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela  5 stycznia 2020 r. godz. 14.00

– blok nr 39 wejście BCDE

– blok nr 3 wejście DEF

……………………………………………………………………………………………………………………….

Poniedziałek  6 stycznia 2020 r. godz. 14.00

– blok nr 40

– blok nr 4 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Wtorek 7 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 41

– blok nr 4 wejście DEFG

……………………………………………………………………………………………………………………….

Środa 8 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 41A

– blok nr 5 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Czwartek 9 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 42

– blok nr 5 wejście DEF

……………………………………………………………………………………………………………………….

Piątek 10 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 43, blok nr 44 wejście AB

– blok nr 6 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Sobota 11 stycznia 2020 r. godz. 13.00

– blok nr 44 wejście CDE, blok nr 45

– blok nr 6 wejście DEFG

……………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela  12 stycznia 2020 r. godz. 14.00

– blok nr 46, 47

– blok nr 7 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Poniedziałek  13 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 48

– blok nr 7 wejście DEFG

……………………………………………………………………………………………………………………….

Wtorek 14 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 49, 50

– blok nr 8 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Środa 15 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 51

– blok nr 8 wejście DEFG

……………………………………………………………………………………………………………………….

Czwartek 16 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 52

– blok nr 9 wejście ABCD

……………………………………………………………………………………………………………………….

Piątek 17 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 53

– blok nr 9 wejście EFG

……………………………………………………………………………………………………………………….

Sobota 18 stycznia 2020 r. godz. 13.00

– blok nr 54

– blok nr 10 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela  19 stycznia 2020 r. godz. 14.00

– blok nr 55

– blok nr 10 wejście DEF

……………………………………………………………………………………………………………………….

Poniedziałek  20 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 64, domy 65-70

– blok nr 11 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Wtorek 21 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 73

– blok nr 11 wejście DEFG

……………………………………………………………………………………………………………………….

Środa 22 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 74, blok nr 75 wejście A

– blok nr 12 weście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Czwartek 23 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 75 wejście BCD

– blok nr 12 wejście DEF

……………………………………………………………………………………………………………………….

Piątek 24 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 76, 78

– blok nr 13 wejście ABC

……………………………………………………………………………………………………………………….

Sobota 25 stycznia 2020 r. godz. 13.00

– blok nr 77

– blok nr 13 wejście DEFG

……………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela  26 stycznia 2020 r. godz. 14.00

– blok nr 79, 79A

– blok nr 29 wejście ABCDE

……………………………………………………………………………………………………………………….

Poniedziałek  27 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 79 wejście B – G

– blok nr 29 wejście FGHIJ, blok nr 30

……………………………………………………………………………………………………………………….

Wtorek 28 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 80 wejście ABCDE

– blok nr 31 wejście ABCD

……………………………………………………………………………………………………………………….

Środa 29 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 80 wejście FGH, blok nr 81

– blok nr 31 wejście EFGH

……………………………………………………………………………………………………………………….

Czwartek 30 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 82 wejście ABCD

– blok nr 32 wejście ABCD

……………………………………………………………………………………………………………………….

Piątek 31 stycznia 2020 r. godz. 16.00

– blok nr 82 wejście EFGHI

– blok nr 32 wejście EFGHI

……………………………………………………………………………………………………………………….

Sobota 1 lutego 2020 r. godz. 13.00

– blok nr 82 wejście JKL

– blok nr 33 i 34

……………………………………………………………………………………………………………………….

Niedziela  2 lutego 2020 r. godz. 14.00

– blok nr 82 wejście MNO