Intencje od 30. 05.

Niedziela  30. 5. – Najświętszej Trójcy

8.00  + Zofia Goszczurna i zm. z rodz.

9.30  + Stefania, Lech, Helena i Tomasz Szydłowscy

11.00  + Jadwiga i Ignacy Maciejewscy

12.15  + Kornelia w 16 r. śm. i zm. z rodz.

18.00  + Józef Górczewski w 30 r. śm.

 

Poniedziałek  31. 5.

8.00  + Kornelia w 16 r. śm. i zm. z rodz.

18.00  + Alojzy w 23 r. śm., Stefania i Marek Krysztofiak

 

Wtorek  1. 6.

8.00  + Apolonia Dec oraz w int. męża Eugeniusza i ich dzieci: Bartka, Ewy, Doroty o ożywienie wiary

18.00  + Maria Szczepańska

 

Środa  2. 6.

8.00  + Stanisław i Maria Cegielscy

18.00  + Stanisława Matuszczak, Leon Matuszczak

 

Czwartek  3. 6. – Boże Ciało

8.00  + Jadwiga Krysińska w 11 r. śm., Marek Wojciechowski, Józef Wojciechowski

9.30  + Marianna i Fabian Karło, Stanisława Hamrol

11.00  z podz. Panu Bogu za otrzymane łaski uzdrowienia dla Ignaca i o dalsze Boże błog.

12.15  + Eugeniusz Biskupski

16.00  za Parafian

18.00  +Tadeusz Choiński

 

Piątek  4. 6.

8.00  + Zygmunt Łukaszewski

18.00  w 90 r. urodzin Władysława z podz. za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog.

20.00

 

Sobota  5. 6.

8.00  w 39 r. ślubu Jolanty i Leszka

18.00  za Parafian

 

Niedziela  6. 6. – 10. zwykła

8.00  + Mieczysława Palicka

9.30  + Paweł Domański

11.00  w 18 r. urodzin Wojciecha

12.15  + Czesława Mulczyńska

18.00  + Amelia Dunin

 

Poniedziałek  7. 6.

8.00  + Mirosława Dudek

18.00  + Wanda Przepióra w 10 r. sm. i zm. z rodz.

 

Wtorek  8. 6.

8.00  + Bożena Dalkowska

18.00  + Zbigniew Olzacki w 1 r. śm., Leokadia Olzacka

 

Środa  9. 6.

8.00  + Jerzy Smoczyński

18.00  w int. odmawiających różaniec i ich rodzin

 

Czwartek  10. 6.

8.00  + Jerzy Smoczyński w 1 r. śm.

18.00  + Janina i Mieczysław Piątek, Bożena Piątek

 

Piątek  11. 6.

8.00  za zm. z rodz. Jarmużów

18.00  + Andrzej Owsianny

 

Sobota  12. 6.

8.00  + Roman Nowakowski

18.00  + Mariusz Michalski i zm. z rodz.

 

Niedziela  13. 6. – 11. zwykła

8.00  za Parafian

9.30  + Maria Szczepańska

11.00  + Ludwika Gembalska, Mieczysława Maćkowiak

12.15  + Henryk Tomicki

18.00  + Tadeusz Choiński