Intencje od 23 maja

Niedziela  23. 5. – Zesłanie Ducha Świętego

8.00   za zm. z rodz. Górzny i Manikowski

9.30  z okazji imienin Wojciecha i w 7 r. ślubu Doroty i Wojciecha

11.00  + Zygmunt Nowak

12.15  za Parafian – I Komunia św.

18.00  + Barbara Dorociak

 

Poniedziałek  24. 5.

8.00  + Zbigniew Maluśkiewicz

16.30  w 1 r. urodzin Witolda

18.00  + Zofia Rejewska

 

Wtorek  25. 5.

8.00  + Kornelia w 16 r. śm. i zm. z rodz.

18.00  + Stanisław Bielaszka

 

Środa  26. 5.

8.00  + Kornelia w 16 r. śm. i zm. z rodz.

18.00  + Maria Krzyżaniak, Hanna Wiemann

 

Czwartek  27. 5.

8.00  + Kornelia w 16 r. śm. i zm. z rodz.

18.00  + Krzysztof Gepert, Stanisława Stasikowska, Daniela Hyła

 

Piątek  28. 5.

8.00  + Kornelia w 16 r. śm. i zm. z rodz.

18.00  + Mieczysława Stachowiak w 20 r. śm.

 

Sobota  29. 5.

8.00  + Kornelia w 16 r. śm. i zm. z rodz.

18.00  + Urszula i Feliks Mroczyński

 

Niedziela  30. 5. – Najświętszej Trójcy

8.00  + Zofia Goszczurna i zm. z rodz.

9.30  + Stefania, Lech, Helena i Tomasz Szydłowscy

11.00  + Jadwiga i Ignacy Maciejewscy

12.15  + Kornelia w 16 r. śm. i zm. z rodz.

18.00  + Józef Górczewski w 30 r. śm.

 

Poniedziałek  31. 5.

8.00  + Kornelia w 16 r. śm. i zm. z rodz.

18.00  + Alojzy w 23 r. śm., Stefania i Marek Krysztofiak

 

Wtorek  1. 6.

8.00  + Apolonia Dec oraz w int. męża Eugeniusza i ich dzieci: Bartka, Ewy, Doroty o ożywienie wiary

18.00  + Maria Szczepańska

 

Środa  2. 6.

8.00  + Stanisław i Maria Cegielscy

18.00  + Stanisława Matuszczak, Leon Matuszczak

 

Czwartek  3. 6. – Boże Ciało

8.00  + Jadwiga Krysińska w 11 r. śm., Marek Wojciechowski, Józef Wojciechowski

9.30  + Marianna i Fabian Karło, Stanisława Hamrol

11.00  z podz. Panu Bogu za otrzymane łaski uzdrowienia dla Ignaca i o dalsze Boże błog.

12.15  + Eugeniusz Biskupski

16.00  za Parafian

18.00  +Tadeusz Choiński

 

Piątek  4. 6.

8.00  + Zygmunt Łukaszewski

18.00  w 90 r. urodzin Władysława z podz. za otrzymane łaski

z prośbą o Boże błog.

 

Sobota  5. 6.

8.00  w 39 r. ślubu Jolanty i Leszka

18.00  za Parafian

 

Niedziela  6. 6. – 10. zwykła

8.00  + Mieczysława Palicka

9.30  + Paweł Domański

11.00  w 18 r. urodzin Wojciecha

12.15  + Czesława Mulczyńska

18.00  + Amelia Dunin