Intencje od 2.05.

Niedziela  2. 5. – V. Wielkanocna

8.00  + Mieczysława Palicka

9.30  + Zygmunt Kanigowski i zm. z rodz. Slaskich

11.00  + Zygmunt Tomaszewski

12.15  + Zbigniew Bakaluz

18.00  w 4 r. ślubu Aleksandry i Przemysława

 

Poniedziałek  3. 5. – NMP Królowej Polski

8.00  w int. maturzystów: Piotra, Wojciecha i Mikołaja o dary Ducha Świętego na czas matury i o dobry wybór przyszłości

9.30  + Marek w 55 r. śm. i zm. z rodz. Nawrockich oraz za dusze w czyśćcu cierpiące o wieczną szczęśliwość dla nich

11.00  o łaskę zdrowia i Boże błog. dla Marii i Wojciecha w r. urodzin

12.15  + Jerzy Smoczyński

18.00  + Eleonora, Rozalia i Henryk Mąkowscy, Zofia i Antoni Bachorscy

Wtorek  4. 5.

8.00  o łaskę zdrowia dla dziecka, które się narodzi i światło Ducha Świętego dla lekarzy i potrzebne łaski dla matki

18.00  + Wanda Banasiewicz

 

Środa  5. 5.

8.00  + Urszula Zalisz

18.00  + Eugenia Konieczek

 

Czwartek  6. 5.

8.00  + Andrzej Dębicki

18.00  + Ryszard Frąckowiak w 1 r. śm.

 

Piątek  7. 5.

8.00  o szczęśliwą operację Zuzi i powrót do zdrowia i Boże błog.

18.00  + Małgorzata Marciniak w 10 r. śm.

20.00  + Apolonia Dec oraz o ożywienie wiary dla jej męża i ich dzieci: Bartka, Ewy i Doroty

 

Sobota  8. 5.

8.00  + Mirosława w r. śm., Justyna i Kazimierz Adamczyk i zm. z rodz.

18.00  + Teresa Owczarek

 

Niedziela  9. 5. – VI Wielkanocna

8.00  + Bogdan Rutkiewicz

9.30  + Przemysław Sobolewski

11.00  + Stanisław Wrociński i za zm. rodziców

12.15  za Parafian

18.00  + Aldona Myślińska, Stanisław i Pelagia Szeszułowie, Stanisław i Stanisława Jelińscy

 

Poniedziałek  10. 5.

8.00  + Andrzej Dębicki

18.00  + Andrzej Brabletz

 

Wtorek  11. 5.

8.00  za zm. rodziców obojga stron

18.00  + Zofia i Witold Lewandowscy

 

Środa  12. 5.

8.00  + Ryszard Biskup, Irena Biskup w 21 r. śm.

18.00  w int. odmawiających różaniec i ich rodzin

 

Czwartek  13. 5.

8.00  o powrót do zdrowia dla Krystyny i Janiny

18.00  + Zofia, Stanisław, Sylwester Nowakowscy i zm. z rodz.

 

Piątek  14. 5.

8.00  + Krzysztof Krygier w 1 r. śm.

18.00  + Teresa Czajkowska

 

Sobota  15. 5.

8.00  + Zofia Roth w 25 r. śm.

14.00  I Komunia św.

15.00  I Komunia św.

18.00  + Jan i Maria Strzelczak, Stanisław i Zofia Zgórscy i zm. z rodz.

 

Niedziela  16. 5. – Wniebowstąpienie Pańskie  

8.00  + Mieczysława Palicka

9.30  + Irena i Antoni Majchrzak

10.30  I Komunia św.

12.15  I Komunia św.

13.30  I Komunia św.

18.00  + Stefania i Stanisław Perlikiewicz